mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
KLIN Taśma ozdobna do listew srebrna grubsza
Kod produktu: 1333808
Cena
10,00 zł

  • klin do listwy aluminiowej kempingowej

Taśma ozdobna do listew aluminiowych, wersja grubsza, szer 13 mm. Stosowana np. w listwie o nr 201001014.

Wymiary: szerokość całkowita mierzona na dole  13 mm, szer. na górze11 mm. wysokość ok. 3,5 mm.

 

Zasłania śruby mocujące listwy, uszczelnia i chroni przed korozją śrub i wnikaniem wody do wnętrza pojazdu. Szer. 13mm, tworzywo, kolor srebrny. Cena za 1 metr bieżący.

Zadania

-uszczelnienie rowka z wkrętami mocującymi listwę aluminiową

- ozdobne wykończenie - wpływa na ogólny wygląd (stąd tyle kolorów tych taśm).

 

 

W starszych pojazdach kempingowych te ozdobne taśmy ulegają skurczeniu, stwardnieniu, odbarwieniu pod wpływem warunków atmosferycznych. Mogą stać się twarde i powyginane oraz skurczone- ich wymiar może się zmienić. Tracą też właściwości uszczelniające co może skutkować rdzewieniem śrub montażowych i przenikaniem wody deszczowej do wnętrza pojazdu.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.