mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kran LONDON chrom+biel, woda ciepła+zimna
Kod produktu: 300/565
Cena
96,00 zł

  • Kran London chrom+biel, zimna woda

Uniwersalny kran z mikrowyłącznikiem, do wodyciepłej i zimnej- z mieszaczem, kolor chrom+biały, wysokość po opuszczeniu wylewki 40mm. Linia stylistyczna LONDON.

Wysokość po opuszczeniu wylewki 40mm przez co nadaje się do zlewów z opuszczanymi klapami.  Montowany bardzo często seryjnie do zlewozmywaków i umywalek w łazienkach. Przeznaczony do montowania w otworze o średnicy 27mm, długość gwintu 25mm. Wymiary: dł. 87*szer 57*wys. 40mm. Ciśnienie max. 1,5bar.

Produkt niemieckiej firmy Comet.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.