mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Moskitiera drzwiowa Fiamma
Kod produktu: 74210
Cena
120,00 zł

  • Moskitiera drzwiowa Fiamma
  • moskitiera kempingowa
  • moskitiera kempingowa

Moskitiera drzwiowa Fiamma chroni przed insektami. Do zawieszenia w drzwiach przyczepy lub kampera. Dwa pasy siatki zachodzą na siebie, u góry zawieszone na listwie, z możliwością zwininięcia w rulon i zapięcia u góry rzepami- kiedy niepotrzebna to nie przeszkadza. Na dole obciążenie napina siatkę. Łatwy montaż i użytkowanie. Możliwość regulacji szerokości i wysokości.

W zestawie górna szyna, 2 pasy siatki szer. 35 cm i dł. 230cm, 2 taśmy rzepowe, 2 wkręty.

Waga 840g.

Produkt firmy Fiamma.

 moskitiera kempingowa

 

 

Moskitiera zwinięta do góry i spięta rzepami.

moskitiera kempingowa

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.