mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Moskitiera drzwiowa w kasecie 650 x 1850
Kod produktu: 500/505
Cena
868,00 zł

  • Moskitiera drzwiowa w kasecie 650 x 1750
  • moskitiera do kampera
  • moskitiera do kampera

Moskitiera drzwiowa w kasecie, rozmiar 650 x 1850 mm, waga 4 kg.

Siatka jest plisowana i łatwo się składa. Ma to tę zaletę, że listwę prowadzącą można ustawić w każdej pozycji. Nawet małe dzieci mogą z łatwością obsługiwać tę moskitierę.

Kilka właściwości:

-plisowana moskitiera o dobrej przejźystości,

- wygodna obsługa,

- cicha praca,

- bezstopniowe ustawianie w każdej pozycji ( nie ma sprężyn),

- elegancki wygląd (nie widać śrub, obudowa z aluminium)

- wąska konstrukcja,

- kaseta z listwą prowadzącą ma tylko 50 mm szerokości.

Dostępnych jest kilka rozmiarów.

 

Producent- firma Horrex.

Jako opcja dostępna jest listwa progowa nr 500/506. Może być zastosowana dodatkowo, jeśli pod moskitierą przy progu są  przewody wodne i elektryczne.

 

 

 

 

moskitiera do kampera

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.