mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Moskitiera drzwiowa Zanzibar
Kod produktu: 500/509
Cena
110,00 zł

  • moskitiera
  • moskitiera

 Moskitiera drzwiowa Zanzibar chroni przed insektami. Do zawieszenia w drzwiach przyczepy lub kampera. Trzy pasy siatki zachodzą na siebie.  Na dole obciążenie napina siatkę. Łatwy montaż i użytkowanie. Możliwość regulacji szerokości i wysokości przez docięcie. Wys. 2 metry, szer max. 1 metr.

 

W zestawie górna szyna, 3 pasy siatki szer. Waga 1,2 kg

Produkt firmy Brunner.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.