mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Uchwyt mocujący do listwy bagażowej
Kod produktu: 39079
Cena
38,00 zł

  • 39079rq.jpg
  • listwado39079.jpg
  • 9939079421.jpg

 
Uchwyt do zabezpieczania bagażu w trakcie transportu. Uchwyt mocowany w specjalnej szynie w tym systemie.

 Średnica pierścienia mocującego 29,5 x 5 mm

Szczegóły produktu

    Długość 6,2 cm
    Średnica 2,95 cm
    Waga netto bez opakowania 50 g
    Materiał stal
    Ładowność 300 kg


 

Na jednym ze zdjęć jest pasująca listwa do tego systemu.

System szyn mocujących oparty jest na zasadzie modułowej i rośnie wraz z Twoimi wymaganiami. Pojedyncza szyna otwiera drogę do wygodnego i inteligentnego systemu przechowywania. Łatwy montaż ocynkowanych szyn podstawy ze stali poprzez przyklejenie, przykręcenie lub nitowanie. Wszystkie szyny mocujące mają kratkę 25 mm. Ucha mocujące (elementy mocujące) można wkładać jedną ręką w dowolnym punkcie szyny. Przesuwając się o połowę wymiaru siatki, śruba blokuje się w szynie.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.