mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Stopień wejścowy elektryczny Single Step 12V 550
Kod produktu: 89/373
Cena
1 250,00 zł

  • Stopień wejścowy elektryczny Single Step 12V 550
  • Single Step
  • stopień kempingowy

Stopień wejścowy  Single Step elektryczny 12V, model 550. Obsługa przez naciskanie włacznika. Stopień jest wysuwany i chowany dzięki zastosowaniu silnika 12V.  Powierzchnia stopnia z antypoślizgowymi paskami. Brzegi zaokrąglone Narożniki z fluorescencyjnego tworzywa świecą w ciemności-  dla większego bezpieczeństwa.  Rama stalowa z ochroną antykorozyjną.  Stopień aluminium.  Waga 6,0kg

Producent- Thule.

 

{ten stopień występuje także w wersji węższej , model Single Step 460}

 

Single Step

 

stopień kempingowy

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.