mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Noga stołu obrotowego Standard
Kod produktu: 57126
Cena
370,00 zł

  • Noga stołu obrotowego Standard

Noga stołu obrotowego Standard do montażu na gładkiej ściance, np. do ścianki pod siedzeniem. Stabilna dzięki dodatkowemu podparciu. Blat montuje się do płaskiej, górnej powierzchni "talerza". Blat nie wchodzi w zakres dostawy- należy zamawiać oddzielnie u stolarza. Wysokość ok. 72cm. Na wysokość można skrócić. Zakres obrotu ok. 40 cm.  Kolor srebrny, ocynkowana rura stalowa..

Na zdjęciu po lewej stronie z numerem 57126.

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.