mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Noga stołu obrotowego Komfort
Kod produktu: 57120
Cena
396,00 zł

  • Noga stołu obrotowego Standard

Noga stołu obrotowego Komfort do montażu na gładkiej ściance, np. do ścianki pod siedzeniem. Stabilna dzięki dodatkowemu podparciu. Blat montuje się do płaskiej, górnej powierzchni "talerza". Blat nie wchodzi w zakres dostawy- należy zamawiać oddzielnie u stolarza na potrzebny wymiar. Wysokość ok. 72cm. Na wysokość można skrócić. Zakres obrotu ok. 40 cm oraz dodatkowo na górze do 30cm.  Kolor srebrny, ocynkowana rura stalowa..

Na zdjęciu po środku  z numerem 57120.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.