mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Sterownik akumulatora MT iQ DUO
Kod produktu: 322/379
Cena
585,00 zł

  • Sterownik akumulatora MT iQ DUO

 

MT-IQ-DUO stworzony został specjalnie do użytku w camperze; nie powoduje osadzania się szkodliwych osadów siarczanowych i dzięki programom o różnych interwałach akumulator przez bardzo długi czas działa sprawnie. W zależności od trybu pracy (podczas jazdy / ładowanie / postój) przesunięcia wykonywane są dokładnie w ustawionych w charakterystykach wykreślnych interwałach. Można przełączać na różne typy akumulatora (rozruchowy lub pokładowy / kwasowy, żelowy lub AGM) i na daną pojemność.

12 V, wymiary (S/D/W) 86 x 76 x 38 mm, waga 0,3 kg.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.