mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
MK 140 skrzynka bezpiecznikowa z przetwornikiem
Kod produktu: 322/431
Cena
877,00 zł

  • MK 140 skrzynka bezpiecznikowa z przetwornikiem

MK 140 skrzynka bezpiecznikowa z przetwornikiem. Do pracy stałej.

Skrzynka bezpieczników z przetwornikiem  230 do zasilania urządzeń 230 V (oświetlenie - Sprzęt) oraz urządzeń 12 V odpowiednich do przyczep i samochodów kempingowych. Zintegrowany transformator w obudowie 12 V umożliwia połączenie, a także jednoczesne zasilanie 230 V i 12 V .
Dopuszczony do pracy ciągłej!

Moc: 140 Watt
     Automatyczne przełączanie z akumulatora na przetwornicę (obwód priorytet)
     Zasilanie przez automatyczny wyłącznik zabezpieczający 2-biegunowy.
     Oprawy dostępne do kabla dołączone do urządzenia
     Zabezpieczenie przetwornicy z wyświetlaczem LED.
     Bezpieczniki samochodowe do  wyjść
12 V

 

Wymiary: 23*23*12,5 cm. Waga 4 kg.

To urządzenie nie jest ładowarką.

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.