mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Konwerter z ładowarką PerfectCharge DC 08
Kod produktu: 9102500055
Cena
485,00 zł

  • Konwerter z ładowarką PerfectCharge DC 08

Liczni właściciele pojazdów są przekonani, że podczas jazdy generator w pełni naładuje akumulator zasilający. Dopiero "słabiutki" akumulator pokazuje, że w większości przypadków nie jest to możliwe. Przyczyna: długie przewody o zbyt małym przekroju poprzecznym, które często występują w kamperach. Konwerter z ładowarką IU WAECO PerfectCharge zmienia tą niezadawalającą sytuację i zapewnia optymalne ładowanie podczas jazdy.

Idealny do ładowania akumulatora zasilającego podczas jazdy

  • Stabilizacja napięcia dla wrażliwych odbiorników na 12 V
  • Wysoka skuteczność
Napięcie wejściowe 12 V DC
Zakres napięcia wejściowego 8 - 16 V DC
Prąd wyjściowy 8 A
Napięcie wyjściowe 14,2 V DC +/- 0,1 V
Sprawność do 87 %
Pulsacja i szumy 20 mA
System Izolacja galwaniczna napięcia wyjściowego, szeroki zakres napięcia wejściowego, wysoka dokładność napięcia wyjściowego
Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) 115 x 70 x 100 mm
Waga około 0.75 kg
Certyfikaty e-approved (EMC/automotive directive)
Opis pozycji: PerfectCharge DC 08, 8 A, 12 V
Nr ref.: 9102500055

 

 

 

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.