mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kran z wyciąganym prysznicem Trend E
Kod produktu: 300/229
Cena
545,00 zł

  • Kran z wyciąganym prysznicem Trend E
  • kran do przyczepy i kampera

Kran na wodę ciepłą i zimną. Kolor: chrom, z wyciąganym wężem prysznicowym Julia. Wkład ceramiczny, wodoszczelny włącznik (IP 67). Wylot obracany o 90 stopni. Otwór do montażu: 36 mm. Max. ciśnienie 6 bar, waga 0,8 kg. Końcówki do podłączenia wężą fi 10 mm.

Producent- Reich.

 

kran do przyczepy i kampera

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.