mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Okno dachowe 28*28 z wentylatorem
Kod produktu: 206/134
Cena
560,00 zł

  • Okno dachowe 28*28 z wentylatorem
  • okno kempingowe
  • okno kempingowe

Turbo Vent 28 crystal

Turbo Vent 28 jest systemem wentylacji wykonanym z wysokiej jakości materiałów udaro odpornych, oraz odpornych na promieniowanie UV. Tutbo Vent umożliwia wymianę i odświeżanie powietrza wewnątrz pojazdu w kilka sekund wentylatorowi o 5-ciu łopatkach.

Turbo Vent może zostać zainstalowany na dachach o grubości  2,5 cm do 5,0 cm używając opcjonalne wyposażenie można wykonać montaż we wgłębieniach do 8.5 cm. Wentylator wyposażony jest w moskitierę, posiada o budowane zawiasy, opływową obudowę. Montaż okna dachowego nie wymaga wiercenia!

Zasilanie 12V prądem stałym, wydajność 9,0 m3/ min, 1,9A, otwór montażowy 28*28 cm. Pokrywa przeżroczysta.

 

Waga 2,7kg.

 

okno kempingowe

 

okno kempingowe

 

okno kempingowe

 

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.