mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zabezpieczenie zaczepu DBS 8
Kod produktu: 1860154
Cena
22,00 zł

  • 1860154A.jpg

Zabezpieczenie typu wkładka do zamka zaczepu kulowego. Zabezpieczenie jest uniwersalne pasuje do zaczepu kulowego wielu producentów AL-KO, WINTERHOF, KNOTT, STEELPRESS.

Sposób użycia: wkładkę cylindryczną wcisnąć w seryjnie wykonany otwór w zaczepie i zamknąć kluczem. Zamek pozostaje w dźwigi.

Zamek blokuje głowicę rączki zaczepu. Zabezpieczenie przed kradzieżą w korzystnej cenie i małych rozmiarów.Chroni przed odłączeniem naszej przyczepy od auta albo przed podpięciem naszej przyczepy do samochodu złodzieja.

Średnica wkładki w części okrągłej  7 mm, razem w bocznym wypustem blokującym 11 mm.

Długość wkładki 21 mm.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.