mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kołyska przeciw deformacjom opon podczas postoju
Kod produktu: 136/116
Cena
86,00 zł

  • Kołyska przeciw deformacjom opon podczas postoju
  • Kołyska przeciw deformacjom opon podczas postoju
  • Kołyska przeciw deformacjom opon podczas postoju

Wheel Saver- kołyska przeciw deformacjom opon podczas postoju. Klin  chroniący opony podczas długiego postoju np. przez zimę. Przeznaczone do opon do 70cm. Przewidziane do przymocowania do podłoża w garażu na stałe przez otwory montażowe.  Idealne jako urządzenie stopujące podczas zaparkowywania. Z wytrzymałego polietylenu HD. wymiary: 41*21*6cm. Waga 520g. 2 sztuki w opakowaniu.

 

klin


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.