mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kanister specjalny 15 l
Kod produktu: 300/011
Cena
81,00 zł

  • Kanister specjalny 13l
  • ZBIORNIK DO PRZYCZEPY
  • ZBIORNIK DO PRZYCZEPY
  • ZBIORNIK DO PRZYCZEPY

Kanister na wodę o konstrukcji (wycięcie) szyjki i pokrywy ułatwiającej wyprowadzenie przewodów pompki i węża wodnego. Z dużym otworem DIN 96 (otwór 7,9 cm). Przez tak duży otwór przechodzi większość pompek zanurzeniowych.

Z wygodnym uchwytem. Z gwintem 3/8 cala na dole bocznej ścianki, który jest nieotwarty, zaślepiony, ale łatwo można zrobić otwór i wkręcić  np. zakrętkę z kranikiem (np. nr [300/010-5]).

 

Wymiary: 320 x 170 x 355 mm Waga 670g. Pojemność 15l.

 

ZBIORNIK DO PRZYCZEPY,

 

ZBIORNIK DO PRZYCZEPY

 

ZBIORNIK DO PRZYCZEPY


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.