mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kanister na wodę z wylewką 20l
Kod produktu: 300/039
Cena
116,00 zł

  • Kanister na wodę z wylewką 20l

Karnister o pojemności 20itrów, z kurkiem spustowym i wylewką, kolor biały transparentny. Zamykany kran spustowy, górna zakrętka to elastyczna wylewka z jednej strony a z drugiej napełnianie. Z tworzywa o dużej odporności na pękanie. Zakrętka z dodatkowym zapezpieczeniem przed zgubieniem. Rura wylewki chowana do wnętrza kanistra (ochrona przed zabrudzeniem i zgubieniem), z zintegrowanym odpowietrzeniem. Kran spustowy także z zintegrowanym odpowietrzeniem.  Dzięki masywnemu uchwytowi łatwy do transportu. Rura wylewki Ø20mm.  Wymiary optymalne do pojazdów kempingowych  42 x 20 x 41 cm, waga 990g.

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.