mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Lampka LED Stixx przenośna
Kod produktu: 59337
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Lampka LED Stixx przenośna

Lampka ledowa STIXX firmy Osram z czterema białymi żarówkami LED. Przenośna, ale można ją zamontować na stałe. Podstawa może być przykręcana,  przyklejona albo przyczepiona na magnes (magnes jest wmontowany w podstawie). Pręt świecący można wcisnąć w podstawę w pozycji poziomej lub pionowej. Na pręcie świecącym jest włącznik.

Uniwersalność tej lampki jest bardzo wygodna. Może być stosowana w pojeździe kempingowym, w podróży, na działce, w domu (piwnice, strychy, szafy, brak prądu...).

W zestawie z bateriami (3szt baterii AAA) i mocowaniem.  Podstawa Ø ok. 7cm, wysokość ok. 24 cm. Kolor pręta srebrny, kolor podstawy biały.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.