mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Lampa aluminiowa 33LED 12V/24V np. do garażu, schowka
Kod produktu: 83158
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Lampa aluminiowa 33LED 12V/24V np. do garażu, schowka
  • lampa kempingowa
  • LAMPA
  • lampa

Lampa  o dużej mocy świetlnej uzyskiwanej z 33 LED,  4,8 W, 12V/24V, z włącznikiem na obudowie, obudowa z aluminium z końcówkami z tworzywa. W zestawie śruby mocujące. Wymiary; 250*40*20 mm

Dzięki wzmocnionej, aluminiowej obudowie śweitnie nadaje się tam, dzie potencjalnie mogłaby być narażona na uderzenia mechaniczne, np. w garażach i innych schowkach.

 lampa kempingowa

 

LAMPA

 

lampa


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.