mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kran London chrom zimna woda
Kod produktu: 82922
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Kran London chrom zimna woda
  • kran
  • kran

Uniwersalny kran srebrny, z mikrowyłącznikiem, do wody zimnej. Wysokość po opuszczeniu wylewki 40mm przez co nadaje się do zlewów z opuszczanymi klapami.  Montowany bardzo często seryjnie do zlewozmywaków i umywalek w łazienkach. Przeznaczony do montowania w otworze o średnicy 22mm, długość gwintu 25mm. Wymiary: dł. 87*szer 57*wys. 40mm. Ciśnienie wody max. 1,5bar. Końcówki do podłączenia wężyków wody fi 10mm.

Produkt niemieckiej firmy Comet.

 

kran

 

kran

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.