mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Markiza F45 S 4,0m
Kod produktu: 071/613
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

 • warstwowość tkaniny
 • Markiza F45 S 3,0m
 • kaseta
 • markiza
 • markiza
 • podwójna szczelina
 • ramiona
 • kolor
 • noga
 • rynna
 • markiza

Markiza F45 S firmy Fiamma. Przeżyjcie urlop bez trosk z najnowszą markizą firmy Fiamma. Najwyższa jakość; wynik 65-letniego doświadczenia firmy w branży.

Typ w 100% automatyczny, w eleganckiej kasecie z aluminium, montaż na ścianie.

Zalety: delikatna i spokojna praca podczas rozkładania, eleganckie wzornictwo, łatwa i bezpieczna w obsługiwaniu. Łatwa w czyszczeniu. Cicha w obsłudze i podczas jazdy. Maksymalna powierzchnia cienia. System regulacji zamknięcia kasety. samoblokujący mechanizm bezpieczeństwa Auto-lock.  Wskażniki, sztyfty pokazujące prawidłowe zamknięcie kasety.

Przeznaczone do przyczep kempingowych, kamperów, wanów, busów. Z ekstramocnego litego aluminium. Super lekkie.

Tkanina ma świeży, pogody dwustronny wzór, trwała, ekskluzywna z winylu.

Wyposażenie: Presto-fix, mocne, składane ramiona, w przedniej osłonie podwójna szczelina na kedrę, urządzenie absorbujące nadmierne wstrząsy Dual-shock,  Auto-Lock i Dual-Security systemy bezpiecznego zamknięcia, składana korba, szpilki do mocowania do podłoża, specjalne rozwiązanie ułatwiające odpływ wody deszczowej, rowki w ramionach na przewody elektryczne do np. dodatkowej lampy, oświetlenia LED-owego.

 

W przedniej osłonie jest podwójna szczelina na kedrę, co jest bardzo praktyczne. W jedną szczelinę możemy wprowadzić np. ścianę przedsionka, albo organizery, a w drugą osłonę od słońca, deszczu albo dodatkowe zadaszenie zwiększające powierzchnię uzytkową.

Kolor tkaniny Blue Ocean- odcienie niebieskiego.

Kolor kasety biały Polar White.

Wysuw 260cm. Waga 27 kg.

Długość 3 metry.

Dostępne na zamówienie długości: 260 cm; 300 cm; 350 cm; 400 cm; 450 cm; 500 cm; 550 cm

 

Odbiór tylko osobisty. Ze względu na gabaryt nie ma możliwości wysyłki.

Nasz serwis może zamontować tę markizę na pojeździe kempingowym.

 

markiza  markiza

 markiza

markiza

 

markiza

markiza

 

markiza

 

markiza

 

markiza

 

Wielowarstwowa budowa tkaniny

tkanina markizy

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.