mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Mata pochłaniająca wodę/ wilgoć wielokrotna
Kod produktu: 450/211
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Mata pochłaniająca wodę/ wilgoć wielokrotna
  • mata pochłaniająca wodę
  • mata pochłaniająca wodę
  • mata pochłaniająca wodę

Watersafe- mata pochłaniająca wodę i wilgoć. Pomaga nie tylko przy stojącej wodzie. Chroni wszędzie tam, gdzie stojąca woda może spowodować szkody. Wiąże wodę w żel. Po prostu położyć matę watersafe bezpośrednio na lub pod chronioną powierzchnię lub bezpośrednio w miejscu występowania wilgoci. Na zasadzie wiązania wilgoci w żel wewnątrz maty w ciągu minuty ok. 20l wody zostanie wchłonięte.

Po użyciu  wysuszyć matę, aż uzyska swoją pierwotna formę.

Ochrona w przyczepach i samochodach kempingowych, na łodziach, w domu przy wannach, pralkach, zmywarkach, piwnicach. Znakomita wszędzie tam, gdzie nieoczekiwanie może się pojawić uszkodzenie, pęknięcie węża wodnego, uszkodzenie kranu, sprzętu mechanicznego itp.

2 maty w opakowaniu. wymiar 39 x 58 cm.

 

mata pochłaniająca wodę

 

mata pochłaniająca wodę

 

mata pochłaniająca wodę

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.