mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Dekalin Dekaseal 8936 uszczelniający elastyczny jasny
Kod produktu: 451/045
Cena
58,00 zł

  • Dekalin 8936 uszczelniający elastyczny jasny
  • KLEJ DO PRZYCZEP

Uniwersalny klej do pojazdów tworzący trwałe, elastyczne i wodoodporne warstwy klejące. Do przyklejania i uszczelniania tych elementów, dla których w przyszłości może zaistnieć potrzeba odklejenia i wymiany, np. kratek do lodówek, daszków itp.

 

Wysokiej jakości, trwale lepki, nie twardniejący, stale elastyczny uszczelniacz. Szeroko stosowany przy produkcji przyczep kempingowych i kamperów. Bardzo dobra odporność na UV i starzenie.

 

Zastosowanie:Dekaseal 8936 jest stosowany przy przyczepach kempingowych, kamperach,  samochodach, autobusach, pociągach, ciężarówkach, kontenerach. Uszczelnia zakładki, spoiny i grube łączenia. Uszczelnia systemy dachowe, drzwi, klapy, okna, wywietrzniki.

 

Do powierzchni nakładających się na siebie, stykających, zagiętych, przykręconych, do listew ozdobnych, montażu okien i daszków w przyczepach kempingowych.

Do blachy, szkła, GFK, drewna i innych tworzyw.

 

 Tuba 310 ml.

Odporny na wodę, sól do posypywania ulic, wpływy pogody. Nie nadaje się do lakierowania.

Kolor jasny szary

 

KLEJ DO PRZYCZEP

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.