mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kedra taśma do przedsionka fi 7mm
Kod produktu: 16100
Cena
7,00 zł

  • Kedra taśma do przedsionka fi 7mm
  • kedra

Kedra - taśma łącząca przedsionek z przyczepą. Do jej płaskiej listwy przyszywa się tkaninę przedsionka, a okrągły wałeczek wprowadza do profilu zamontowanego fabrycznie na przyczepie. Kedra wykorzystywana jest też do uszycia ,,fartuchów- wiatrołapów'' pod przyczepą czyli do ochrony przed przeciągami powstającymi w prześwicie między spodem przyczepy a ziemią. Z tworzywa sztucznego.

Wielkość standardowa: średnica wałeczka 7 mm.

Kolor szary.
Cena dotyczy 1 metra bieżącego.

kedra

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.