mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Rafter - wzmocnienie markiz
Kod produktu: 071/187
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Rafter - wzmocnienie markiz
  • rafter
  • 071187pow.jpg

Rafter- drążek wzmacniajacy konstrukcję markiz. Z eloksydowanego aluminium. Z uchwytem na ścianę do przechowywania wewnątrz pojazdu. Perfekcyjny dodatek wzmacnijący sztywność markizy. Ogranicza łopotanie tkaniny markizy i tworzenie się 'worków' z deszczówką. Przeznaczony do stosowania w markizach kasetowych. Rozsuwany teleskopowo w zakresie 142 do 265 cm. W zestawie z adapterami z PVC, dzięki którym może być stosowana w markizach innych producentów.

 

 rafter   

 

rafter


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.