mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kompletna roleta okna podwójna
Kod produktu: 500/221
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Kompletna roleta okna podwójna
  • roleta

Kompletna podwójna roleta okienna MINI 1320 firmy Dometic. Moskitiera i tkanina zaciemniająca mogą być razem złączone i ustawiane bezstopniowo. Alternatywnie roleta może być samodzielnie ustawiana  w trzech pozycjach. Specjalna konstrukcja kasety zapewnia dodatkową wentylację przy zamkniętej rolecie  z jednoczesną ochroną sfery prywatności (brak możliwości podglądania) i ochrona przed insektami. Aluminiowa, błyszcząca powierzchia zewnętrzna rolety zaciemniającej odbija ciepło podczas nasłonecznienia szyb.  (przy zamkniętej rolecie).

Bardzo wąska, podwójna roleta w kasetce 1302
Inteligentny system, pozwalający na niezależne lub równoczesne regulowanie rolety i moskitiery. Co więcej, specjalny zatrzask trybu nocnego pozwala na wietrzenie pojazdu bez ryzyka naruszenia Twojej prywatności czy wlatywania insektów.

  • Tryb nocny – uchylone okno z “aktywnym” odcinkiem moskitiery
  • Prosta instalacja, moskitiera umiejscowiona jest u góry okna, a żaluzja na dole
  • Odbijanie promieni słonecznych dzięki aluminiowej powłoce
  • Proste skracanie: wystarczy skrócić prowadnice rolety

Boczne szyny prowadzące można skrócić celem dopasowania do konkretnego okna.

Podwójna miniroleta kasetowa z moskitierą  Recepta na bezkompromisową wygodę w podróży: moskitierę i roletę zaciemniającą można spiąć i płynnie regulować obie jednocześnie. Roletę można też regulować osobno, ustawiając ją w jednym z trzech możliwych położeń.

 

Skuteczna ochrona prywatności i osłona przed słońcem
 
Doskonała termoizolacja dzięki aluminiowej powłoce 
 
Możliwość skrócenia pionowych prowadnic

 

Wymiar katalogowy: 1230*700 mm

Wymiar całkowity: 1258*790 mm

Kolor tkaniny zaciemniającej: alu- beż

Kolor Kasety i szyn bocznych, prowadnic: perłowo-biały.

Waga 2,2 kg.

 

roleta

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.