mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Sprężyna rolety FM40
Kod produktu: 49030
Cena
73,00 zł

  • sprezna_do_rolet1.jpg
  • Sprężyna rolety FM40
  • Sprężyna rolety FM40
  • Sprężyna rolety FM40

Sprężyna poruszająca roletą. Sprężyna jest montowana w kasecie nad oknem i dzięki niej działa mechanizm otwierania i chowania moskitiery lub rolety zaciemniającej przy oknie. Całkowita długość sprężyny to 395 mm.

Wałek sprężynowy do rury rowkowanej. Zastosowanie w roletach sprężynowych do rolet o szerokości od 1620 mm.

Ta sprężyna przeznaczona jest do dużych rolet okiennych. Cecha charakterystyczna- duży element plastikowy (czarny) o średnicy 24 mm do grubszych rur, na których nawinięte są materiały moskitiery lub zaciemniające.

Sposób mocowania:


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.