mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Antena SAT 65cm Sat-kit light przenośna
Kod produktu: 39171
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Antena SAT 65cm Sat-kit light przenośna
  • antena

Antena satelitarna w komplecie z konwerterem uniwersalnym 0.7dB, statywem, kompasem, mapą stref, SAT-finderem, kablem oraz wygodną torbą. Wymiary czaszy, 82cmx60cm pozwalają na bezproblemowy odbiór kanałów z wielu satelitów w całej Europie nawet wtedy, gdy antena znajduje się w przedsionku lub namiocie. Czasza wykonana jest z czterokrotnie prasowanego metalu doskonale odbijającego fale o wysokiej częstotliwości, a jej eliptyczny kształt zapewnia wysoką stabilność odbioru sygnału SAT. Przy śrubie mocującej znajduje się skala ułatwiająca pozycjonowanie anteny. Wielką zaletą tej anteny jest łatwość jej ustawienia dzięki załączonej mapce dla satelit Hotbird i Astra1. Wystarczy ustawić nachylenie anteny według mapki i obracać anteną do momentu uzyskania najlepszych wskazań sygnału. Potem wystarczy skorygować nachylenie anteny. Po osiągnięciu pewnej wprawy wystarczą 2 minuty i mamy telewizję w pojeździe. W siedzibie firmy udało nam się uzyskać lepszy sygnał z tej anteny niż ze standardowej anteny stacjonarnej 90cm. Antena została przetestowana z dekoderami Mediasat(Cyfra+), Telewizja Na Kartę oraz n. Zalecamy korzystanie z dekoderów ze wskaźnikiem ogólnej mocy sygnału oraz ze wskaźnikiem mocy sygnału z danego satelity, co czyni ustawienie anteny wręcz banalnym. Zestaw posiada kabel przyłączeniowy o długości 10m. Waga zestawu ok 10kg.

W Polsce minimalna zalecana średnica anteny SAT to 60cm. Nie dajcie się
nabrać sprzedawcom, że antena o średnicy 40-50cm zapewnia stabilny
odbiór telewizji satelitarnej. Antena Maxview ma średnicę przeliczeniową ok 66cm,
dodatkowo jest wyjątkowo starannie wykonana, co zapewnia pewny i stabilny odbiór programów
 TV nawet w północnej Polsce.

antena

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.