mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Szafka narożna duża Aubin
Kod produktu: 72/051
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Szafka narożna duża Aubin
  • szafka

Duża szafka kempingowa, narożnikowa. Tkanina -polyester 600D. Ściany tylne maja wstawki z siatki dla lepszej wentylacji. Szafka zamykana na zamki. Dwie komory., 6 półek wewnątrz. Regulowane nóżki umożliwiaja ustawienie szafki na nierównym podłożu. Z górnym blatem. Rurki stalowe na zewnątrz szafki nie przeszkadzają w użytkowaniu. W zestawie z torbą transportową. Wymiary: szer. 89 * wys. 86 * głębokość 89 cm. Waga 10,3 kg.

 

szafka

 

 

 

szafka


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.