mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Aqua Kem Blue 1,5l do dolnego zbiornika
Kod produktu: 650/056
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Aqua Kem Blue 1,5l do dolnego zbiornika

Aqua Kem Blue- firmy THETFORD. Preparat nowej generacji. Do wszystkich toalet stałych- kasetowych i przenośnych. Rozkłada składniki stałe i papier toaletowy w zbiorniku na nieczystości/fekalia. Efektywnie i na długo redukuje tworzenie się gazów i nieprzyjemnych zapachów, uniemożliwia odkładanie się osadów na wewnętrznej stronie zbiornika. Przeciętna trwałość 4-5 dni. Idealny w połączeniu z Aqua Rinse(płyn do spłukiwania).

Dawkowanie: 120ml na 20-litrów pojemności zbiornika na nieczystości, rozcieńczony ok. 3litrami wody czystej.

Zawartość: 1,5 litra.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.