mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Szyna do montażu bagażnika Mounting Rail
Kod produktu: 89/481
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Szyna do montażu bagażnika  Mounting Rail

Szyna znacznie ułatwia montaż bagażników rowerowych. Służy do montażu bagażnika rowerowego na tylnej ścianie przyczepy. Szynę wprowadza się w górną listwę aluminiową nadokienną przyczepy.  Może być używana bez dodatkowego wiercenia w wielu przyczepach i niektórych kamperach (zależne od tego, czy mają fabrycznie zamontowaną listwę nadokienną z profilem do wprowadzania kedry). Najczęściej przeznaczona do baganików Thule Omnibike Excellent,  Elite und Sport.

Długość 67cm, szer. 3,3cm, rozstaw uchwytów 60cm.

Oryginalna Thule.

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.