mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
XERAPOL- usuwa rysy ze szkła akrylowego
Kod produktu: 45025
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • XERAPOL- usuwa rysy ze szkła akrylowego

Preparat polerujący. Usuwa rysy ze szkła akrylowego i plexi. Stare, porysowane, matowe elementy są jak nowe. Przeznaczony do polerowania rys:

  • na szybach w przyczepach i samochodach kempingowych, łodziach, szybowcach, motorach,
  • na kokpitach samochodowych,
  • na zlewach i brodzikach z akrylu,
  • na meblach i stojakach z akrylu,
  • na reflektorach, światłach tylnych, obrysowych i innych z akrylu.

Sposób użycia: Powierzchnię wyczyścić i nanieść trochę pasty. Polerować  przez 2-3 min. za pomocą miękkiej, czystej ściereczki bawełnianej lub zwitka waty. Przy głębokich rysach czynność kilkakrotnie powtórzyć. Przy bardzo głębokich rysach najpierw wcześniej użyć specjalnego papieru ściernego (w zestawie) i na mokro przeszlifować. Pozostałości usunąć. Xerapol jest nietrujący, rozpuszczalny w wodzie, łatwo zmywalny. Można stosować z maszynami polerskimi.

Nie stosować do powierzchni z polikarbonatu PC. Nie polerować powierzchni lakierowanych lub powlekanych. Dla pewności przetestować na niewyeksponowanym miejscu.

Zawartość: tuba Xerapol 50ml. miękka ściereczka oraz 2 paski papieru ściernego.
Wyprodukowano w Niemczech.


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.