mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Spray do gumy (np. do zasuw w toaletach chem.)
Kod produktu: 450/106
Cena
34,00 zł

  • Spray do gumy (np. do zasuw w toaletach chem.)
  • akcesoria Thetford

Spray- środek pielęgnujący do uszczelek- ochrania i pielęgnuje. Specjalny środek do konserwacji uszczelek w drzwiach, zamkach, zawiasach, markizach, rowerach itp. Gwarantuje bezproblemowe funkcjonowanie uszczelek w toaletach Thetford.

Sposób użycia: powierzchnia, na którą zostanie naniesiony preparat, powinna być sucha i czysta. Nanieść cienką warstwę. Powtarzać ten proces w regularnych odstępach czasu. Przed użyciem wstrząsnąć.

 

akcesoria Thetford

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.