mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Wykładzina Aerofoam brąz 2,5*5
Kod produktu: 610/892
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • wykładzina
  • mata
  • wykładzina
  • mata

Wykładzina Aerofoam, kolor brąz, wielkość 2,5*5m. Piękna i praktyczna. Odporna na ultrafiolet, strzępienie, wodoodporna. Wykonana z materiału miękkiego i przyjemnego w kontakcie ze skórą. Struktura pełna, bez dziurek, łatwa do zamiatania, trawa nie przerasta. Zastosowanie: przedsionki kempingowe, namioty, balkony, tarasy, a nawet przy basenach ze względu na swoją wodoodporność. Odporna na uszkodzenia mechaniczne, przetarcia, może być docinana na dowolny kształt.

 

 

 

mata

 

wykładzina

 

mata

 

 wykładzina


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.