mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Kran z prysznicem Roma chrom
Kod produktu: 70534
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Kran z prysznicem Roma chrom
  • ROMA
  • kran
  • ROMA
  • kran z prysznicem

Kran ROMA z rozsuwanym prysznicem. Jakość i komfort jak w domu. Lekka konstrukcja. Błyszczący chrom. Solidny. Przyłącza -rurki miedziane. Na wodę ciepłą i zimną - z mieszaczem.

 

Zaletą tego kranu jest wyciągana wylewka, dzięki czemu można go używać jako prysznic.

Zamontowany przy umywalce służy jako kran, a po wyciągnięciu jako prysznic.
Dżwignia kranu jest ruchoma płynnie na górę i boki= dzięki czemu uzyskuje się płynną regulację strumienia i temperatury wody=komfort i wygoda jak w domu.

Z mikrowyłącznikiem do uruchamiania pompki, ciśnienie wody do 3 bar. Przystosowany do podłączenia węża doprowadzającego wodę o średnicy 8/10mm. Otwór montażowy 33mm.

 

kran

 

ROMA

kran

 

ROMA

 

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.