mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Siatkowa osłona na żywność 2szt
Kod produktu: 550/215
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Siatkowa osłona na  żywność 2szt
  • SIATKA
  • SIATKA

Siatkowa osłona na  żywność w formie okrągłych, składanych "rur". Taki kształt zapewnia maksymalna wygodę korzystania z osłony podczas nakładania na talerz z jedzeniem i jednocześnie daje oszczędność miejsca po złożeniu - wtedy staje się płaski. Chroni przed owadami i kurzem. Do uzytku wewnatrz i na zewnątrz. Po rozłozeniu ma wymiar 13x Ø30cm. W zestawie 2 sztuki (1xczerony z białym, 1x niebieski z białym).

 

 

SIATKA

 

SIATKA

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.