mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
E-15 eWDD
Kod produktu: 70/061
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • E-15 eWDD

Alphatronics e-line - "Slimline" z formatem ekranu dla maksymalnej kinowej
E-Line oferuje najwyższą doskonałość i eleganckie wzornictwo. Dostępne w  4 rozmiarach ekranu w formacie szerokoekranowym 16:9. Z wyświetlaczem LED w telewizji mobilnej - bogate kolory i ogromna głębia pola, i to z bardzo niskim zużyciu energii. Wszystkie modele są wyposażone w zintegrowany odtwarzacz DVD (kieszeń DVD jest po prawej stronie, praca z góry), wysokiej rozdzielczości tuner DVB-T (MPEG-4) z Common Interface (CI +) i DVB-C tuner do odbiór w cyfrowych sieciach kablowych. Dodatkowo linia e dysponuje: port USB, port HDMI oraz przełącznik ON / OFF. Funkcjonalność PVR jest dostępna poprzez Software Update nachrüstbar. E-line jest HD-ready.

Cechy:
Zasilanie 12/230 V, 16700000 wyświetlania kolorów, PAL / SECAM, teletekst, 4 tryby obrazu i dźwięku, standard VESA, odtwarzanie płyt CD, VCD, DVD, DVD-R, DVD-RW, DivX, MP3, JPEG . Przycisk włączania / wyłączania.

Wejścia i wyjścia:
Antena, RCA Audio / Video, Scart, Component, HDMI, VGA, Wejście audio PC, Gniazdo słuchawkowe, USB, Common Interface (CI +).

 

Klasa efektywności energetycznej B

Ekran LED 16:9

 

Przekątna ekranu 15 "(40 cm)

Rozdzielczość 1366 x 768 pikseli

 

Jasność 250 cd/m2

400:1 współczynnik kontrastu

Kąt widzenia: 150 ° H,

Moc muzyczna 2 x 5 Watt

Pobór mocy max. 12 watów

Pobór mocy w trybie gotowości <0,5 W

Wymiary bez podstawy (szer. x wys. x głęb.) 41,1 x 27,2 x 4,6 cm

Waga 2,8 kg

Producent- Alpgatronics.

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.