mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Okno dachowe 40x40, MPK46
Kod produktu: 64667
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Okno dachowe 40x40, MPK46
  • wywietrznik dachowy
  • wywietrznik dachowy
  • wywietrznik dachowy
  • wywietrznik dachowy

OKNO DACHOWE O wielkości 400*400mm.

Lepsza ochrona przed deszczem i śniegiem dzięki specjalnej, powiększonej i zaokrąglonej konstrukcji daszka. Ma to tę zaletę, że np. w lecie podczas padającego deszczu daszek może być otwarty, a krople wody odbijające się od dachu nie wpadają do środka.

Z moskitierą, do dachów o grubości 24-56mm, podnoszone-można je otwierać w każdym kierunku, kompletne -z ramą i pokrywą.  Do dachów o wymiarze otworu 400*400mm. Wielkość zewnętrzna daszka to 560*560mm. Wysokość ponad dach 100mm. Waga 2,8kg.
Nowe.
Producent- fimra MPK.

 

wywietrznik dachowy

 

wywietrznik dachowy

 

wywietrznik dachowy

 

.

wywietrznik dachowy

 

 

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.