mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Pokrowiec na przyczepę z TYVEK 5,9*2,5*2,2
Kod produktu: 86/839
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Pokrowiec na przyczepę z TYVEK 5,9*2,5*2,2
  • pokrowiec na przyczepę

Pokrowiec na przyczepę został wykonany z oddychającego materiału Tyvek firmy DUPOINT. Znakomita jakość.

Materiał „Tyvek” nie pleśnieje i nie butwieje, może być myty w temp. 30oC. Pokrowiec chroni przed deszczem, kurzem, brudem, lodem, śniegiem, zanieczyszczeniem przez ptaki i drzewa, blaknięciem lakieru i tapicerki jak również przed ekstremalnym nasłonecznieniem słonecznym. Oddycha na całej powierzchni. Ma wszyte dwa zamki ułatwiające dostanie się do środka, na dole jest taśma wzmacniająca z oczkami.

 

W zestawie:

-pokrowiec wielkość 5,9*2,5*2,2 metra

-worek do przechowywania z tego samego materiału.

-30 m folii adhezyjnej bez kleju do ochrony okien.

Produkt niemieckiej firmy Hindermann.

Wielkość 5,9*2,5*2,2 metra. Posiadamy 1szt tego pokrowca w cenie promocyjnej 1260zł. Cena katalogowa 2100zł.+

 

pokrowiec na przyczepę

 

 

 

 
 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.