mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Okładziny cierne do zaczepu AKS 1300
Kod produktu: 1220759
Cena
198,00 zł

  • Okładziny cierne do zaczepu AKS 1300
  • okładziny cierne przyczepy
  • okładziny AKS1300

Okładziny cierne są dociskane do kuli na haku pojazdu i wywołują opór przy bocznych ruchach przyczepy. Dlatego ulegają zużyciu. Kontrola polega na dokręceniu pokrętła aż usłyszysz chrzęst zapadki (obrót w prawo). Regularnie sprawdzaj odległość znaku kontrolnego na pokrętle od kontrolnej krawędzi obudowy stabilizatora (odległość "a"). Odległość "a" > 0, zużycie okładzin ciernych w dopuszczalnych granicach; Odległość "a" = 0, gdy znaki się pokrywają (rys. 25): sprawdź okładziny cierne i w razie potrzeby wymień na nowe.

 

 


 

 okładziny cierne przyczepy

okładziny AKS1300


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.