mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Punkt wymiany butli gazowych. Propan. Butle Nano.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Listwa łącząca podwójna 2 przeds., auto+przeds. brąz
Kod produktu: 610/791
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • listwa
  • listwa do przyczepy
  • Listwa łącząca podwójna 2 przeds., auto+przeds. brąz

Listwa służąca do połączeń, np. przedsionek + zadaszenie, rynna w samochodzie osob. + przedsionek, zadaszenie itp. Wielkość dopasowana do taśmy kedry przedsionkowej.

Długość 2.5m. Kolor brązowy, tworzywo.

Ze względu na długość nie ma możliwości wysłania tej listwy w jednym kawałku żadną firmą spedycyjną. Może zostać przez nas przecięta i tak wysłana- ale tylko po takiej dyspozycji od kupującego.

Zalecany odbiór osobisty.

 

listwa do prtzedsionka

 

listwa do przyczepy


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.