mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
,,Grzybek" wywietrznik dachowy GY20
Kod produktu: 206/901
Cena
233,00 zł

  • ,,Grzybek" wywietrznik dachowy GY20
  • grzybek wywietrznik kempingowy
  • grzybek dachowy
  • grzybek dachowy

,,Grzybek" - wywietrznik dachowy GY20 firmy Dometic. Do łodzi i pojazdów kempingowych. Ten wywietrznik o kształcie grzybka nie ma ruchomych części i pracuje całkowicie bezgłośnie i dlatego jest idealnym rozwiązaniem w np. przestrzeni sypialni.  Prosty montaż, bezobsługowy, odporny na warunki atmosferyczne, wzmocniona konstrukcja. Wydajność  3 do 12m2/h przy prędkości wiatru między 1-4 m/s.

Wielkość Ø200 * 64mm, otwór montażowy Ø130mm. Waga 300g. Do dachu o grubości 25-45mm.

 

grzybek wywietrznik kempingowy

 

grzybek dachowy

 

grzybek dachowy


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.