mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Wykładzina Venezia 2,5*6 m
Kod produktu: 14824
Cena
475,00 zł

  • Wykładzina Venezia 2,5*5m
  • mata podłogowa kempingowa
  • mata podłogowa kempingowa
  • 9Venezia.jpg

Wykładzina Venezia włoskiej firmy  Arisol wykonana jest z wysokiej jakości materiału nylonowego odpornego na działanie słońca i wilgoci i pleśni. Niepalna., oddychająca, niepleśniejąca, łatwa do czyszczenia, odporna na rozarcia. Wykładzina w kolorze Venezia. Rozmiar wykładziny to 250x500cm. W zestawie znajdują się szpilki  i uchwyty mocujące wykładzinę do podłoża oraz torba do przechowywania.
Na tej wykładzinie można postawić namiot, przedsionek, a nawet samochód kempingowy.

Wysoka gramatura 500g/m2.

 

mata podłogowa kempingowa

 

mata podłogowa kempingowa

 

mata podłogowa kempingowa

 

 

 

 

 

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.