mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Rafter do Caravanstore Support Leg
Kod produktu: 071/646
Cena
289,00 zł

  • Rafter do Caravanstore
  • rafter
  • rafter
  • rafter

Rafter Caravan Support Leg. Belka napinająca montowana pod tkaniną markizy wraz z nogą podpierającą zamontowaną na przegubie. Obie części (ta pozioma pod markizą i pionowa noga) są zespolone przegubem, obie są rozsuwane teleskopowo. Noga zakończona jest szpicem, co daje większą stabilność podparcia w ziemi.

z eloksalowanego aluminium.Przeznaczona do markiz Caravanstore i F35 Pro . Wzmacnia i stabilizuje. Zapobiega gromadzeniu się wody i napręża materiał. Szybki system montażu bez śrub. Średnica rurki Ø 30mm.

 

Tę wersję raftera montuje się jak na schemacie. Na zdjęciu głównym  pod nr 1,

Długość całkowita 165 cm.

Ze względu na ponad gabaryt nie ma możliwości wysyłki. Odbiór tylko osobisty.

 

 

rafter

 

rafter

 

rafter

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.