mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Półeczki na drzwiczki serwisowe do toalety
Kod produktu: 430/012
Cena
59,00 zł

  • Półeczki na drzwiczki serwisowe do toalety
  • półeczki
  • półeczki

 

Półeczki na drzwiczki serwisowe do toalety. Praktyczny zestaw do jeszcze większej organizacji. Jest zamontowany od wewnątrz na drzwiczki serwisowe do zbiornika i toalety Thetford lub Dometic  i pozwala mieć podstawowe drobiazgi pod ręką. Mocowane  za pomocą standardowych śrub. Idealny do saszetek, jednorazowych rękawiczek i środków czyszczących- tego, co jest potrzebne do obsługi kasety toalety.  Wykonany z wytrzymałego, odpornego na promieniowanie UV twardego tworzywa .

Wymiary: 28,0 x 18,0 x 3,6 cm

Produkt firmy Fiamma.

półeczki

 

półeczki

 


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.