mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Rynna nad drzwi Fiamma
Kod produktu: 16790
Cena
81,00 zł

  • Rynna nad drzwi Fiamma
  • rynna

Rynna Drip Stop firmy Fiamma przeznaczona jest do naklejenia nad drzwiami przyczepy lub kampera. Chroni przed tworzeniem się czarnych smug na pojeździe. Rynna wykonana jest z szerokiego i elastycznego poliwinylu, wzmocniona aluminiowym paskiem, odporna na UV. Można ją wyginać i dopasowywać do kształtu drzwi. Ma naniesioną taśmę klejącą. W opakowaniu jest saszetka firmy 3M z husteczką nasączoną płynem odtłuszczającym i przygotowującym podłoże  przed naklejeniem rynny. Rynna mocowana jest za pomocą taśmy z  pianki akrylowej. Kolor biały, długość 75cm

Bez wiercenia, bez konieczności stosowania narzędzi warsztatowych.

 

rynna


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.