mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Bagażnik do przyczepy Hobby
Kod produktu: 87127
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Bagażnik do przyczepy Hobby
  • bagażnik do przyczepy
  • bagażnik do przyczepy

Bagażnik Carry Bike do przyczep Hobby od roku 2003 firmy Fiamma.

Bagażnik rowerowy przeznaczony do zamontowania na tylnych ścianach przyczep campingowych Hobby, produkowanych od roku 2003. Uchwyty górne są montowane pod szyną tylnego okna, natomiast dolne na profilu aluminiowym. Konstrukcja teleskopowa. Kolor końcówek niebieski.

W zestawie: 2 szyny Rail Quick i   Bike Block Blue 3. W standardzie na 2 rowery z możliwością rozbudowy do trzech rowerów (opcja).

Max. obciążenie 50kg, waga własna 5,6kg.

 

 

bagażnik do przyczepy

 

bagażnik do przyczepy

 
 

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.