mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Zestaw dwupalnikowej kuchenki i zlewozmywaka MO911L
Kod produktu: 9102300044
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Zestaw dwupalnikowej kuchenki i zlewozmywaka MO911L

Chcesz zaoszczędzić trochę miejsca, ale nie kosztem funkcjonalności? Zgrabne połączenie 2-palnikowej kuchenki i zlewozmywaka jest rozwiązaniem, którego szukasz. Wykonanym ze stali szlachetnej, zamkniętym w różnych kształtach i łatwym do czyszczenia.

 

Liczba palników 2
Moc kuchenki 1 x 1,0 kW; 1 x 1,8 kW
Zużycie gazu 204 g/h
Przyłącze gazu 30 mbar
Zalety Zdejmowana chromowana podstawka na garnek, emaliowane pokrętła palników, zapłon Piezo, system bezpieczeństwa zapłonu, syfon AC 540, gumowa uszczelka 
Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) 800 x 125 x 320 mm
Wymiary zabudowy (szerokość x głębokość) 766 x 286 mm
Waga 3.1 kg
Certyfikaty CE
Uwagi Kran nie jest elementem zestawu!
Opis pozycji:

Dometic MO911L

 

 

  • Gaz
  • Zdejmowana podstawka pod garnek - łatwa do czyszczenia
  • System bezpieczeństwa zapłonu
  • Emaliowane pokrywy palników
  • Syfon w zestawie

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.