mały kamper
Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.Części i akcesoria kempingowe. Naprawa kamperów, serwis przyczep kempingowych. Autoryzowany serwis Truma i Dometic, serwis i części Burstner, AL-KO, BPW.
Okno dachowe 655*960 Heki 1
Kod produktu: 9104100112
Produkt wycofany z oferty
Product unavailable

  • Okno dachowe 655*960 Heki 1
  • heki1
  • heki
  • heki1

Wystarczy wpuścić do wnętrza kampera lub przyczepy więcej słońca, a od razu zrobi się w nich bardziej przytulnie. Służą do tego okna dachowe, które poza światłem dziennym zapewniają też dopływ świeżego powietrza. Bogata oferta uchylnych okien dachowych Dometic obejmuje rozwiązania dla wszystkich rodzajów kamperów i przyczep kempingowych. Znajdują się w niej zarówno modele klasyczne, jak i średnie oraz małe; obsługiwane zarówno pilotem, jak i ręcznie — z uchwytami lub korbą. Każdy znajdzie tu produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Wszystkie okna dachowe są wyposażone w rolety wykonane z materiału Duette o strukturze plastra miodu, żaluzje lub roletę harmonijkową.

Okno dachowe do kamperów Heki 1

Pięc pozycji gwarantujących optymalną regulację nawiewu świeżego powietrza. Poliuretanowa rama o wysokich właściwościach izolacyjnych.

Obsługa Korba / uchwyty
Pilot zdalnego sterowania nie
Liczba ustawień 5 / bezstopniowe
Wymuszona wentylacja nie
Maksymalny kąt otwarcia 70°
Oświetlenie 12 V nie
Czujnik deszczu nie
Przeszklenie PMMA Podwójne
Roleta zaciemniająca System rolet
Materiał ramy Pianka poliuretanowa
Kolor ramy RAL 9001
Standardowa grubość dachu 27 mm
Dopuszczalna grubość dachu 28 - 60 mm (wymaga skrócenia ramy wewnętrznej)
Wymiary zabudowy 1100 x 820 mm
Wymiary otworu (Szerokość x Wysokość) 960 x 655 mm
Waga 22.0 kg

 

  • Klasyczne wyposażenie kamperów 
  • Spojler dostępny jako akcesorium

 heki1

heki

 

 

heki1


Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.